Medyum Murat Osman

Güvenilir Medyum sitesi olan askbuyusu.org size en iyi medyum olarak Medyum Murat Osman Hocayı tavsiye ediyoruz. 20 Yıldır medyum olarak hizmet vermekte olan Medyum Murat Osman güzel türkiye’mizin en iyi medyumlarından biridir. Yuvası yıkılma duruma gelmiş boşanmakta olan eşlere, aile içi şiddetli geçimsizlik veya evlilik bağını kuvvetlendirmek isteyenler Murat Osman’dan yardım istemekte. Kısmeti kapanmış olan ve bir türlü evlenip yuva kuramayan kızlar ve bekar erkekler için M.Osman Hoca kısmet açma terkipleri uyguluyor. Ailesinden kopmuş, eşi, çocuklarıyla ilgilenmeyen, kendini başka kadına kaptırmış kocaları tekrar evine bağlıyor. Medyum olduğunu idddia eden ve hiç bir türlü yeteneği olmayan sahte ve çakma medyumlardan uzak durunuz. askbuyusu.org Sitesi olarak size gerçek güvenilir medyumu öneriyoruz. Medyum Murat Osman Hoca tüm sıkıntılarınıza çare bulacaktır.

Medyum Murat Osman Kimdir?

Havas İlmi Ustadı ve zamanın tanınmış alimlerinden olan dedesi Merhum Aziz Hoca’nın 6 kardeş arasından onu seçip ilmi öğretmesiyle başladı herşey! Dedesinin yanında yıllarca ilmi ledün ve havas ilmini görüp öğrendi. İlköğretim,Ortaöğretim ve Lise öğrenimi bitirdikten sonra dedesi Aziz Hoca’nın tavsiyeleri ve yönlendirmesiyle zaman zaman farklı şehirlerde dergah ve medreselerde kaldı ordada farklı ilimler öğrendi. Dedesi Aziz Hoca’nın vefatıyla birlikte dedesinin sahip olduğu tüm ruhaniler onun emrine geçti. Dedesini çok seven Murat Osman üniversite eğitimini yarıda bırakıp dedesinin izinden gitmeye karar verdi. O günden beridir 20 yılı aşkın bir süre medyum hizmeti veren Murat Osman Hoca insanlara manevi destekte bulunuyor.

Medyum Murat Osman Nasıl Çalışır? (Kendisinden Dinleyelim)

İşlemlerimi belli başlı bazı malzemeler ile tütsülemeler yapıp usulüne göre terkipleri uygulayıp okumalarını yapıp gerekli yönlendirmeleri sağlıyorum. Yapılacak işleme göre bu 1 günde sürebiliyor 3 günde, 7 günde, 40 günde 22 Yıllık hocalık hayatımda bir çok kişi yetiştirdim elimden geldiği kadar ilim öğrettim. Tedavi ettiğim türkiyenin her yerinden insan var. Genellikle gönül meseleri, boşanmak üzere olan evliler, eşler arası şiddetli geçimsizlik, eşin evi terketmesi veya nişanlısından ayrılanlar, manevi rahatsızlığı olanlar için şifa uygulamaları, .ümmü sübyan yüzünden çocuğı olmayan 63 kişi ALLAH’ın izniyle vesilemizle çocuk sahibi oldu. Ruhani alemle çalıştığımız için mesafe sorun olmuyor Almanya, İsviçre, Fransa, Belçika hatta Arjantinden bile işlem yaptığımız insan var. Mesafeyi sorun etmeyiniz derdiniz varsa çare olabilirsek ne mutlu!

Medyum Murat Osman Çalışmaları

 • Eşler Arası Şiddetli Geçimsizlikler ve Ailevi Sorunlar
 • Evini Bırakıp Gitmiş Eşi Tekrar Evine Geri Döndürme
 • Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü ile Sevdiğinizi Aşık Etme
 • Ayrılmış Kişiler İçin Yapılan Aşık Etme Büyüsü
 • Kişiyi Size Bağlayıp Aşık Etmek İçin Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Uzakta Olan, Giden Biri Size Pişman Halde Tekrar Geri Getirme
 • Papaz Büyüsü, Kara Büyü, Domuz Büyüsü gibi Büyüleri Bozup Etkisiz Hale Getirmek
 • Cinler ve Ruhaniler Tarafından Gelen Rahatsızlıklar İçin Özel Şifa Uygulamaları
 • Kısmet Açma Terkipleri, Evlenmek İstediğiniz Kişi İçin Yapılan Evlilik Büyüsü ve Daha Fazlası! Manevi Sıkıntılarınız İçin Bana Ulaşabilirsiniz!

  Medyum Murat Hangi Hizmetleri Veriyor ?

  Murat Hoca İstanbul’da doğan bir kişidir. Yaşamının ilk zamanlarında özel yetenekleri olduğunu, sezgisel yönlerinin güçlü olduğunu fark etmiş, daha sonra diğer insanların sorunlarına çözüm bulmak için hizmet vermeye karar vermiştir.  Ruhani varlıklarla da temasa geçebilen Murat Hoca var olan sorunlarınızın çözümü için 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel Medyum arayışınız varsa bu hallerde şu hizmetler için Medyum Murat Hoca’ya başvurularınızı yapabilirsiniz:

  • Evden kopmuş eşi geri döndürme
  • Cinlerin sebep olduğu hastalıklar
  • Cin musallatları âşık etme
  • Aile içi geçimsizlikler
  • Papaz büyüsü
  • Bir sevgiliyi ya da eşi bağlama işlemleri
  • Rızık açma
  • Kısmet açma gibi sıralanabilir. Daha fazla ayrıntı için sitemizi görebilirsiniz.

Meşhur Dil Altı Tılsımı önerdiğim bir uygulamadır hazırlıklarını yapıp kargo ile yolluyorum sizin yapmanız gereken dilinizin altına koyup 3 5 dakika konuşmak ve karşındaki kişi celp olur sana hayran kalıyor.

Medyum Murat Osman İletişim : 0552 681 20 20  Dilerseniz WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.

“Medyum Murat Osman” için 35 yanıt

Kardeşim cin musallatı sorunu yaşıyor yardımınızı itiyorum hocam.

Hocam ben evlendim yaşın 23. Abim 30 yaşında ben evlendim. Abim evlenemedi kısmet açma abime uygulanır mı ?

Hocam ben rusyada yaşıyorum. Adım sami benim dükkanm var. Dükkanım bay bayan giyim dükkanım var . İşlerim çok duruldu buda moralimi bozuyor. Yardımcı olun hocam

Selamın Aleyküm hocam ben Enes. Ailem ile sorunlarımız hiç bitmiyor sürekli trtışıp kavga ediyoruz. İstemsizce sürekli birbirimizi kırıp döküyoruz. Böyle olunca ben çok üzülüyorm. Ne yapmalıyız hocam. Size danışmak istedim.

Kocamla şu an tam 3 yıl oldu. Bu yıllara bakarak aramız acık aramızın eskisi gibi olması için ne yapılacak hocam

Hocam 2 bucuk senedisenedir hastalıkla uğrayorum . Her hastane de farklı sonuçlar cıkıyor .Yardım edin hocam

Hocam manevi sorunlarım sıkıtılarım var. Sizden yardım istiyorum. Manevi sıkıntılarımı burda fazla dile getirmek istemiyorum. Sizinle telefon numaranızdan ihtibata geçsem olur mu?

Nişanlımı bir türlü evliliğe ikna edemiyorum hocam afınıza sığındım hocam. Bana bi yardım eli uzatın hocam . 3 senedir nişanlıyız. Bi türlü evlenemedik

Ben Medyum Murat Osman hocamız dışında başka hiç bir medyumla çalışmadım. Hocamızdan allah razı olsun. Beni başkasına muhtaç bırkmadı. Eşim ebruyu geri getirdi. Hocamızdan duacıyım.

hocam lise aşkı derlerya hani tabiren . Ben Ruhat ı lisenin ilk döeminden beri seviyorum. Onunla arkadaşız ama ben bunu arkadaşlıktan öteye taşımak istiyorum. Aramız bozulur diye acılamıyorum , söyleyemiyorum yardımcı olurmusunuz hocam ?

Yaptığımız işlem ters teper mi ? Eyer ters teperse bize zarar verir mi ?

hocam ayırma büyüsü hakkında yazdığınız yazıları makaleleri okudum ama daha detaylı bilgi almak almak istiyorum sizinle telefon numranızdan iletişime geçsem olurmu yada ulaşmanın başka bir yolu var mı?

Hocam nişanlım beni bırakıp gitdi. Onu asla geri istemiyorum. Hatta ve hatta benden sonra kimseyi bulamasın, evlenemesin, şansı, talihi ,kısmeti her şeyi kapansın. Kendini unutsun öyle bi perişan duruma gelsin ki , hayata karşı hiç bir olumlu düşüncesi kalmasın , aklından olumlu hiç bir şey geçmesin , hep olumsuz olsun hocam. Adeta hayatı zindan olsun bunlar için domuz büyüsü yapsak olur mu ?

Medyum deyince aklıma ilk medyum murat osman hoca gelir yaptığı aşk büyüsü sayesinde eşim evi terk etmekten vazgeçti bana tapar hale geldi hocama borçluyum bu huzurumu şu an teşekkürler hocam

murat osman hocamın yaptığı 7 günde bağlama işleminden 7 gün sonra sonuç aldım. Müthiş bilgili bir medyum

eşim doğum yaptıktan sonra çok değişti yanına bile yaklaşamıyordum öneri üzerine medyum murat osman hooca ile irtibata geçtim yaptığı işlem sayesinde evliliğim kurtuldu şu an eskisinden daha iyiyiz

merhaba, ben sizlere medyum bulmak kişilere yani büyü bozmakta üstüne tanımadığım medyum murat hocamı önermek istiyorum, ailemize yapılan ve yılladır bozulamayan büyü vardı, evdeki herkesi kötü etkilemişti, ne evlilikleri iyi gidiyordu ne de işleri yolunda gidiyordu, geceleri bağırarak uyanıyorlardı, bende evin annesi olarak bu durumu düzeltmek istedim yakın akrabalarımdan medyum murat ismini ve telefn numarasını aldım, hocamı aradım,kendisi de istanbuldaymış memnun oldum gittim, hepimize okumalar yaptığından itibaren bir kaç gün içinde toparlandık, sevgilerimi sunuyorum murat hocamıda herkese tavsiye ediyorum, ailemin huzurunu allah’ın izniyle bize tekrar kazandırdı,

merhaba, benim bundan 1 yıl kadar önce murat hocamla tanışmam olmuştu.ama ne tanışma ağlayarak gittim yanına. gülerek geri çıktım. eşim benden ayrılmak istiyordu, hemen eşyalarını topla ben dönünceye kadar evde geldiğimde beni görmek istemediğini söyledi. bende hemen murat hocanın yanına gittim. hocam işlem yaptı ve güzeldi

Merhaba 30 yaşındayım geceleri uyuyamıyorum üzerimde bir agırlık var sabahları yataktan çıkmak istemiyordum ünlü istanbul medyumlarından osman hoca ile çalışma yaptık bana gönderdirği koruma vefkini üzerimde taşıdığım gece kâbuslarım bitti. Gittiğim Başka medyumlar sadece zaman kaybı olmuş.

bedirhan hoca tam bi serefsiz mardinli oldugunu soyluyo once parayi yoluyosun sonra islemin sikintili dio tekrar para istiyor islem olmaz diyor herkesi kandiriyor sakin kanmayin bu pezevenge 05372662083 tl numarasi bi arkafasimi dolandirdi her seyi allahtan isteyin

Eski eşim tarafından üzerimde yapılan birtakım işlemler beni çok fazla etkiledi. Tabi ilk başta bu durumun bile farkında değildim. Ölümün eşiğinden döndüğüm kazalar ve daha birçok kötü olaylar yaşadım. Bu durum beni çok fazla etkiliyordu ki birçok kez yaşamıma son vermek istedim sonra araştırmalarım sonucunda Medyum Osman Hocayı bulduk.

Medyum Osman birtakım işlemler yaptı. Ayrıca benim de yapmam gereken işlemleri bütün ayrıntılarıyla bana tek tek anlattı. Bana yapılan işlem büyük olduğu için bu çalışmalar 1 buçuk ay kadar sürdü ama sonuç olarak olumlu biçimde bitti. Medyum Osman sayesinde üzerimdeki büyü bozuldu. Bir takım başka işlemler daha yaptı artık çocuklarımla da aramız daha iyi ve onlarla daha fazla ilgilenebiliyorum. Hocmdan Allah razı olsun bu sayede kendi dahat raha ve huzurlu hissediyorum. İşini hakıyla yapan en iyi hoca diyebilim ve sizlere de hocayı tasiye ederim.

Müşteri Yorumları

Ben emekli bir öğretmenim, eşim ise yıllar önce açtığımız bir pastaneyi işletmekteydi. Geçen aylarda hayatımız bir anda değişti. Sapasağlam, hiçbir sağlık problemi bile olmayan eşim bir anda halsizim demeye başladı. Yine bir gün onu ikna etmem üzerine işe gitmek için hazırlandı. Sağlıklı olan o adam bir anda yere yığıldı. Gitmediğimiz doktor kalmamasına rağmen hiçbir şey bulunamıyordu ama gün gün geçtikçe eşim daha da kötü oluyordu. Daha geç olmadan araştırmalara başladım ve Medyum Murat Osman Hoca ile ilgili olumlu şeyler duyduktan sonra hocamızla iletişime geçtim.

Hocamıza hemen tüm olanları anlattım, çünkü daha fazla geç kalamazdım. Medyum Murat Osman hemen bizim problemimiz üzerinde çalışmalarına başladı. Eşimin bu şekilde olmasının sebebi, dükkanımızdaki çalışanlarımızdan birinin büyü yaptırmasıymış. Hocam şifalı duaları ve yaptığı büyü bozucu muska sayesinde eşim tekrardan kendine geldi. Eskisi gibi mutlu olduğumuz günlere döndük. Bizim tekrardan hayata dönmemizi sağlayan hocamıza gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim.

Nişanlımın annesi beni istemediğini yüzüme söylemesine rağmen sevdiğim adamdan vazgeçmedim. İlişkimiz annesine rağmen devam etti. Hiç bir sorunumuz yokken nişanlım birden tavırlar değişmeye başladı, olmadık yerlerde sinirleniyor bağırıp söyleniyor bazen kendisine hakim olamayıp şiddet uygulamıştı. 

 Bu tür durumlar bir kaç ay devam etti. Defalarca ayrılmama rağmen özür dilemelerine dayanamayıp hep affettim. Nişanlım aslına bu şekilde davranmak istemediğini ama sanki içinden bir başkası yaptığını söyleyince bazı şeylerden şüphelendim. Murat Osman hocayı daha önce duymuştuk ve danışmak için nişanlımla beraber gittik ve duyduklarımız karşısında şok olmuştuk. 

Murat Osman hoca nişanlım ile bana ayrılık ve eziyet büyüsü yapıldığını söyledi. Bu büyü yapıldığında tesirinin geçmesinin uzun sürdüğünü ama yapacağı işlemlerle büyünün bozulacağını söyledi. Bizde Murat Osman hocaya güvendik ve büyü bozma işlemlerini yaptı ve nişanlım eskisi gibi oldu iyiki kendisini tanımışız çok memnun kaldık. 

Evimde uzun zamandır huzursuzluk hüküm sürmekteydi. Eşimle ufacık şeylerden bir anda alevlenen büyük

Hocam sıkıntılarımz var Üniverside öğrencisiyim çalıştığım yerden atıldım Ailemden para istemiyorum yardımınız lazım.

Sevgilim evi terk etti beni kullandı. Maddi manevi resmen beni sömürdü. Ne yapmalıyım hocam onu geri istiyorum.

benim çevremde dini inancı farklı olan arkadaşlarım fazla son 1 hafta dır uyku uyuyamıyorum kabuslar karabasanlar görüyorum birden ve korkarak uyanıyorum kan revan içinde kalmış olarak buluyorum kendimi papaz büyüsü olabilir mi yardımınız lazım

hocam 2 haftada yuvamı geri kurmamı sağladınız. Ben sizin bu rardımı aldım sizi unutmam.Bocam size gönlümden size hocalık parası yolayacağım HERKEZE TAVSİYEM DİR.

hocam anneannem 8 senedir hastalık çekiyor vicudunda hiç bir sorun gözükmüyor artık size baş vurmak istiyorum

hocam çok teşekkür ederim iyiki varsınız eşim geri döndü diger kadınlardan vazgeçti

çok teşekkürler hocam iyiki varsınız karımla aram düzeldi çok sagolun herşeyi sonuna kadar hak ediyorsunuz

Merhaba murat osman hocaa ben hocamla internet üzerinden tanıştım kendi o kadar ilğili ve başarılı biri ki derdime çare olacagım diye benden fazla ugraştı allah razı olsun murat hocam işlem başladı dedikten sonra 1 ğünde etkili olacak dedin ama sen nedense telefonlara bile bakmamaya başladın para bir kenara insanlar umut bağlıyor inanıyor sana bırakın artık insanların duygularıyla oynayıp paralarını almayı ayıp ğünah sizin gibi şarlatanlar insanlardan sogutuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.